Автохолодильник Zorn Z-26 LNP 12/230 В 25 л 4251702501319 - компактний автохолодильник об'ємом в 25 літрів, виручить вас в поїздці або подорожі, зберігши свіжість їжі на довгий час.
Автохолодильник Zorn Z-32 LNP — це місткий та енергоефективний пристрій, здатний охолоджувати та підігрівати продукти як в автомобілі, так і в стаціонарних умовах. За об’єму 29 л модель вміщує до 7 пляшок по 1.5 л або 36 банок об’ємом 0.33 л, а також підтримує вертикальне зберігання пляшок об’ємом до 2 л. Працює від мережі 12 В або 230 В, споживає 48–67 Вт залежно від джерела живлення. Технологія на елементах Пельтьє забезпечує безшумну роботу без компресора та шкідливих хладагентів. Ідеально підходить для дачі, подорожей і кемпінгу.
Особливості та переваги:
При підключенні до мережі 12 В регулятор потужності охолодження не працює. У цьому випадку автохолодильник автоматично працює на максимальній потужності незалежно від положення регулятора.
Варіанти використання пристрою:
* Температурні показники, а також швидкість зміни температури залежать від умов навколишнього середовища та початкової температури продуктів.
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 29 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | 12, 230 |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Спосіб підключення: | Прикурювач, мережа |
| Максимальне охолодження: | Охолодження нижче температури навколишнього середовища до 18 °C |
| Максимальний нагрів: | до 55°C |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | АС 220 В: 67 Вт; DC 12: 48 Вт; 5В/3А: 15 Вт |
| Споживана потужність (нагріваючи), Вт: | АС 220 В: 61 Вт; DC 12: 41 Вт |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 50.5х30х40 |
| Вага, кг: | 4.5 |
| Комплектація: | автохолодильник, кабель 12 В, кабель 230 В |
| Країна реєстрації бренду: | Німеччина |
| Країна виробництва: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 29 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | 12, 230 |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Спосіб підключення: | Прикурювач, мережа |
| Максимальне охолодження: | Охолодження нижче температури навколишнього середовища до 18 °C |
| Максимальний нагрів: | до 55°C |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | АС 220 В: 67 Вт; DC 12: 48 Вт; 5В/3А: 15 Вт |
| Споживана потужність (нагріваючи), Вт: | АС 220 В: 61 Вт; DC 12: 41 Вт |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 50.5х30х40 |
| Вага, кг: | 4.5 |
| Комплектація: | автохолодильник, кабель 12 В, кабель 230 В |
| Країна реєстрації бренду: | Німеччина |
| Країна виробництва: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців |
У вас є можливість отримати замовлення в нашому шоурумі. Для цього необхідно оформити замовлення на сайті або за телефоном. Коли ваше замовлення буде готове до видачі, ви отримаєте sms -повідомлення.
Шоурум знаходиться в центрі Києва, за адресою Басейна 14, ТЦ "Бессарабський квартал"
Якщо вас зацікавив один з доступних товарів в шоурумі, обов'язково зарезервуйте товар.
Способи оплати при самовивезенні:
Адресна доставка по Києву
Доставка по Києву здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 11:00 до 18:00
Доставити ваше замовлення ми стараємося максимально швидко. Як правило, доставляємо в день надходження замовлення або наступного дня (за наявності товару на найближчому складі).
Менеджер при підтвердженні замовлення погоджує з вами зручний для вас часовий інтервал і умови доставки.
Способи оплати:
По Україні «Новою поштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Нова пошта»
Термін доставки, як правило, 1-2 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Нової пошти»:
По Україні «Укрпоштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Укрпошта»
Термін доставки, як правило, 1-3 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Укрпошти»