Ваш подарунок до вибраного товару:
Автохолодильник Zorn Z - 26 12/230 В 25 л 4251702500039 - компактний автохолодильник об'ємом в 25 літрів, виручить вас в поїздці або подорожі, зберігши свіжість їжі на довгий час.
Автохолодильник термоелектричний Zorn Z - 26 працює за принципом Пелтье, не містить компресора і озоноруйнуючих речовин; система енергозбереження EEI.
EEI — «Energy Efficiency Index» система управління живленням пристрою за допомогою процесора автоматично вибирає економічний режим енергоспоживання при перемиканні роботи автохолодильника від бортової мережі 12 В до мережі 220 / 230 В, що дозволяє економити до 40% витрат на електроенергію. При цьому температурні показники всередині автохолодильника коливатимуться в діапазоні від +8 до +14 °C навіть при температурі довкілля +32 °C).
Показник охолодження "дельта Т °" — вказує на зниження температури всередині автохолодильника відносно температури довкілля. Відсік для зберігання шнура живлення і штепсельної вилки (12 В) вмонтований в кришку. Прогумований ущільнювач кришки мінімізує конденсат і одночасно покращує термоізоляцію автохолодильника. Холодильник можна підключити до будь-якого джерела живлення, яке має напругу 12 В (прикурювач в автомобілі) або до побутової мережі 230 В.
Матеріал — удароміцний пластик, внутрішній шар — виготовлений з екологічно безпечного пластика, який допускає контакт з харчовими продуктами і відповідає екологічним нормам і стандартам ЄС, термоізоляція — піна PU. Вбудований вентилятор забезпечує постійний ефект охолодження. Кришка — з'ємна. Наявність фіксатора закритого положення в кришці попереджає випадання змісту автохолодиильника, також моделі оснащені додатковим фіксатором кришки в напіввідкритому положеннни.
Для підвищення ефективності термоелектричного контейнера (холодильника), а також у випадках, коли пристрій відключений від мережі (наприклад, на дачі, на пікніку), всередину автохолодильника можна помістити акумулятори температури. За рахунок використання акумуляторів — подовжується термін зберігання продуктів.
Для підвищення ефективності та швидкості процесу охолодження, продукти і напої рекомендується заздалегідь охолоджувати в побутовому холодильнику. Передбачено вертикальне зберігання плашок об'ємом 1.5 л (заввишки 36 см). Об'єм: 25 л. Зовнішній розмір: 39 х 29 х 43.5 см Вага: 3.75 кг
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 25 |
| Режим роботи: | Охолодження |
| Живлення, В: | 12, 230 |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Спосіб підключення: | Прикурювач, мережа |
| Максимальне охолодження: | 8-14°C °C |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | АС 220 В: 65 Вт; DC 12 В: 48 Вт |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 39 х 29 х 43.5 |
| Комплектація: | автохолодильник, кабель 12 В, кабель 230 В |
| Країна реєстрації бренду: | Німеччина |
| Країна виробництва: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 25 |
| Режим роботи: | Охолодження |
| Живлення, В: | 12, 230 |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Спосіб підключення: | Прикурювач, мережа |
| Максимальне охолодження: | 8-14°C °C |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | АС 220 В: 65 Вт; DC 12 В: 48 Вт |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 39 х 29 х 43.5 |
| Комплектація: | автохолодильник, кабель 12 В, кабель 230 В |
| Країна реєстрації бренду: | Німеччина |
| Країна виробництва: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців |
У вас є можливість отримати замовлення в нашому шоурумі. Для цього необхідно оформити замовлення на сайті або за телефоном. Коли ваше замовлення буде готове до видачі, ви отримаєте sms -повідомлення.
Шоурум знаходиться в центрі Києва, за адресою Басейна 14, ТЦ "Бессарабський квартал"
Якщо вас зацікавив один з доступних товарів в шоурумі, обов'язково зарезервуйте товар.
Способи оплати при самовивезенні:
Адресна доставка по Києву
Доставка по Києву здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 11:00 до 18:00
Доставити ваше замовлення ми стараємося максимально швидко. Як правило, доставляємо в день надходження замовлення або наступного дня (за наявності товару на найближчому складі).
Менеджер при підтвердженні замовлення погоджує з вами зручний для вас часовий інтервал і умови доставки.
Способи оплати:
По Україні «Новою поштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Нова пошта»
Термін доставки, як правило, 1-2 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Нової пошти»:
По Україні «Укрпоштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Укрпошта»
Термін доставки, як правило, 1-3 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Укрпошти»