Ваш подарунок до вибраного товару:
Автохолодильник Thermo CBP-22 22 л 4823082717200 портативний зручний термоелектричний автохолодильник об'ємом 22 літри зробить ваш відпочинок більш комфортним. Девайс корисний у багатьох ситуаціях.
Працює в режимах нагрівання та охолодження. Заряджається від прикурювача та від розетки.
І, звичайно ж, допоможе зберігати температуру продуктів і з використанням акумуляторів холоду.
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 22 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | AC 12-24 В; DC 220-240 В |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Максимальне охолодження: | на 25 ℃ нижче температури навколишнього середовища |
| Максимальний нагрів: | 65 °С |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | AC 55 В; DC 71 В |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 52х28х35 см |
| Вага, кг: | 5 |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 22 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | AC 12-24 В; DC 220-240 В |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Максимальне охолодження: | на 25 ℃ нижче температури навколишнього середовища |
| Максимальний нагрів: | 65 °С |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | AC 55 В; DC 71 В |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 52х28х35 см |
| Вага, кг: | 5 |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
У вас є можливість отримати замовлення в нашому шоурумі. Для цього необхідно оформити замовлення на сайті або за телефоном. Коли ваше замовлення буде готове до видачі, ви отримаєте sms -повідомлення.
Шоурум знаходиться в центрі Києва, за адресою Басейна 14, ТЦ "Бессарабський квартал"
Якщо вас зацікавив один з доступних товарів в шоурумі, обов'язково зарезервуйте товар.
Способи оплати при самовивезенні:
Адресна доставка по Києву
Доставка по Києву здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 11:00 до 18:00
Доставити ваше замовлення ми стараємося максимально швидко. Як правило, доставляємо в день надходження замовлення або наступного дня (за наявності товару на найближчому складі).
Менеджер при підтвердженні замовлення погоджує з вами зручний для вас часовий інтервал і умови доставки.
Способи оплати:
По Україні «Новою поштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Нова пошта»
Термін доставки, як правило, 1-2 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Нової пошти»:
По Україні «Укрпоштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Укрпошта»
Термін доставки, як правило, 1-3 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Укрпошти»