Автохолодильник Thermo CBP-21 18 л 4823082717231 - зручний помічник. Просто бери з собою – і насолоджуйся свіжістю та теплом будь-де!
Ідеальний вибір для коротких поїздок, пікніків, прогулянок із дітьми або як особистий ланчбокс в авто. CBP-21 зручно розміщується між сидіннями та дарує комфорт там, де це потрібно.
Підтримує температуру приблизно на 18°C нижче оточуючої – при +25°C всередині близько +7°C. Підігріває до 50-65 ° C, щоб зберегти тепло їжі або напоїв у прохолодну погоду або на дорозі.
12/24V - працює з прикурювачем будь-якого автомобіля
Легко користуватися дорогою без зайвих налаштувань
Один перемикач для вибору режиму (нагрівання/охолодження) та кольоровий індикатор: зелений – охолодження, червоний – нагрівання. Все зрозуміло з першого погляду.
Захист від перегріву, стабільна вентиляція та збереження температури навіть під час відключення електроенергії – важливе для аварійних ситуацій.
Об'єм 18 літрів – достатньо для напоїв, перекусів чи готових страв. Легкий та зручний у транспортуванні.
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 18 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | 12 В |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Максимальне охолодження: | 18°C нижче навколишньої температури |
| Максимальний нагрів: | 65 °С |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | 45 |
| Споживана потужність (нагріваючи), Вт: | 40 |
| Вага, кг: | 3.5 |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 18 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | 12 В |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Максимальне охолодження: | 18°C нижче навколишньої температури |
| Максимальний нагрів: | 65 °С |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | 45 |
| Споживана потужність (нагріваючи), Вт: | 40 |
| Вага, кг: | 3.5 |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
У вас є можливість отримати замовлення в нашому шоурумі. Для цього необхідно оформити замовлення на сайті або за телефоном. Коли ваше замовлення буде готове до видачі, ви отримаєте sms -повідомлення.
Шоурум знаходиться в центрі Києва, за адресою Басейна 14, ТЦ "Бессарабський квартал"
Якщо вас зацікавив один з доступних товарів в шоурумі, обов'язково зарезервуйте товар.
Способи оплати при самовивезенні:
Адресна доставка по Києву
Доставка по Києву здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 11:00 до 18:00
Доставити ваше замовлення ми стараємося максимально швидко. Як правило, доставляємо в день надходження замовлення або наступного дня (за наявності товару на найближчому складі).
Менеджер при підтвердженні замовлення погоджує з вами зручний для вас часовий інтервал і умови доставки.
Способи оплати:
По Україні «Новою поштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Нова пошта»
Термін доставки, як правило, 1-2 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Нової пошти»:
По Україні «Укрпоштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Укрпошта»
Термін доставки, як правило, 1-3 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Укрпошти»