Автохолодильник Ranger Cool Ice Cool 20 л RA8873 підходить для людей, хто багато часу проводить в дорозі - далекобійники, міжміські та міжнародні автобуси, екскурсійні автобуси і любителі автомобільних подорожей.
Сучасний компресорний автохолодильник Ranger Ice Cool 20L – це повноцінна морозильна камера, здатна не тільки охолоджувати, але й підігрівати продукти.
Підходить для людей, які багато часу проводять у дорозі – далекобійники, міжміські та міжнародні автобуси, екскурсійні автобуси та любителі автомобільних подорожей. Холодильник збереже продукти свіжими, а напої охолодженими. Для зручності перенесення передбачені дві ручки по краях. Корпус з міцного міцного пластику захищає від пошкоджень, а також дозволяє довго зберігати прийнятну температуру в середині. Дана модель має 2 режими живлення. Можливість роботи від електромережі 220V (через адаптер) та підключення в автомобілі 12\24 V.
Також ідеально підходить автохолодильник компресорний Ranger Ice Cool 20L для відпочинку за містом, на морі, біля річки, на полюванні. Дана модель знижує температуру до -20 градусів, тому можна не переживати, що зіпсуються продукти, морозиво або крига розтануть. За потреби будь-яку їжу можна розігріти до +20 градусів.
| Тип: | Компресорний |
| Об'єм, л: | 20 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | 12/24 В (авто), 110/220 В (через адаптер) |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Спосіб підключення: | Прикурювач, мережа |
| Максимальне охолодження: | Заморожує до - 20°C |
| Максимальний нагрів: | 20 °C |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | 60 Вт |
| Споживана потужність (нагріваючи), Вт: | 60 Вт |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 57,5×34,5×36,5см |
| Вага, кг: | 10 |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Країна виробництва: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Тип: | Компресорний |
| Об'єм, л: | 20 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | 12/24 В (авто), 110/220 В (через адаптер) |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Спосіб підключення: | Прикурювач, мережа |
| Максимальне охолодження: | Заморожує до - 20°C |
| Максимальний нагрів: | 20 °C |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | 60 Вт |
| Споживана потужність (нагріваючи), Вт: | 60 Вт |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 57,5×34,5×36,5см |
| Вага, кг: | 10 |
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Країна виробництва: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців |
У вас є можливість отримати замовлення в нашому шоурумі. Для цього необхідно оформити замовлення на сайті або за телефоном. Коли ваше замовлення буде готове до видачі, ви отримаєте sms -повідомлення.
Шоурум знаходиться в центрі Києва, за адресою Басейна 14, ТЦ "Бессарабський квартал"
Якщо вас зацікавив один з доступних товарів в шоурумі, обов'язково зарезервуйте товар.
Способи оплати при самовивезенні:
Адресна доставка по Києву
Доставка по Києву здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 11:00 до 18:00
Доставити ваше замовлення ми стараємося максимально швидко. Як правило, доставляємо в день надходження замовлення або наступного дня (за наявності товару на найближчому складі).
Менеджер при підтвердженні замовлення погоджує з вами зручний для вас часовий інтервал і умови доставки.
Способи оплати:
По Україні «Новою поштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Нова пошта»
Термін доставки, як правило, 1-2 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Нової пошти»:
По Україні «Укрпоштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Укрпошта»
Термін доставки, як правило, 1-3 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Укрпошти»
Дякую менеджеру магазину за детальну консультацію. Все підсказали та оперативно прислали товар! Холодильник сподобався, гарно наганяе та тримае холод. Можна заморажувати продукти. Кришка прилягае плотно та не пропускае холод, пластик теж норм. Ціна трохи завелика але якщо враховувати що холодильник з компресормо то добре.