Ваш подарунок до вибраного товару:
Автохолодильник Mystery 24л MTC-243
Холодильник автомобільний Mystery MTC - 243 здатний не лише охолодити свій вміст на 14-16 °З нижче температури навколишнього повітря, але і підігріти його до 50 °C. З цим приладом не доведеться турбуватися про свіжість м'яса для барбекю або запасу продуктів в дорогу. При місткості в 24 л його габарити складають всього 40x40x23 см, що дозволяє розмістити його навіть не в найбільшому багажнику. Живиться Mystery MTC - 243 від бортової мережі автомобіля (через прикурювач), а важить всього 3 кг Пластик корпусу нетоксичний і стійкий до ударів.
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 24 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | 12 |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Спосіб підключення: | Прикурювач |
| Максимальне охолодження: | Нижче температури довкілля на 14-16 °C |
| Максимальний нагрів: | 50 °C |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | 45 |
| Споживана потужність (нагріваючи), Вт: | 51 |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 40x40x23 |
| Вага, кг: | 3 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай |
| Країна виробництва: | Китай |
| Тип: | Термоелектричний |
| Об'єм, л: | 24 |
| Режим роботи: | Охолодження, нагрів |
| Живлення, В: | 12 |
| Матеріал: | Пластик |
| Тип завантаження: | Згори |
| Спосіб підключення: | Прикурювач |
| Максимальне охолодження: | Нижче температури довкілля на 14-16 °C |
| Максимальний нагрів: | 50 °C |
| Споживана потужність (охолодження), Вт: | 45 |
| Споживана потужність (нагріваючи), Вт: | 51 |
| Розмір (ШхВхГ), см: | 40x40x23 |
| Вага, кг: | 3 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай |
| Країна виробництва: | Китай |
У вас є можливість отримати замовлення в нашому шоурумі. Для цього необхідно оформити замовлення на сайті або за телефоном. Коли ваше замовлення буде готове до видачі, ви отримаєте sms -повідомлення.
Шоурум знаходиться в центрі Києва, за адресою Басейна 14, ТЦ "Бессарабський квартал"
Якщо вас зацікавив один з доступних товарів в шоурумі, обов'язково зарезервуйте товар.
Способи оплати при самовивезенні:
Адресна доставка по Києву
Доставка по Києву здійснюється з понеділка по п'ятницю, з 11:00 до 18:00
Доставити ваше замовлення ми стараємося максимально швидко. Як правило, доставляємо в день надходження замовлення або наступного дня (за наявності товару на найближчому складі).
Менеджер при підтвердженні замовлення погоджує з вами зручний для вас часовий інтервал і умови доставки.
Способи оплати:
По Україні «Новою поштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Нова пошта»
Термін доставки, як правило, 1-2 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Нової пошти»:
По Україні «Укрпоштою»
Доставка здійснюється на зручне для Вас відділення компанії «Укрпошта»
Термін доставки, як правило, 1-3 дні з моменту відправлення.
Умови відправлення замовлень на відділення «Укрпошти»